Ռոնալդուն հրել է երևանյան հյուրանոցում իրեն մոտեցած երկրպագուին (ՎԻԴԵՈ)
Համացանցում տեսանյութ է հրապարակվել, որտեղ երևում է, թե ինչպես է Ռոնալդուն հրում երևանյան հյուրանոցում իրեն մոտեցած երկրպագուին․ ՎԻԴԵՈ
05.09.2025, 22:19
ՀՀ–ի և Ադրբեջանի պատվիրակությունները, երկու փոխվարչապետերի ղեկավարությամբ, այցելություններ են կատարել Հայաստանի և Ադրբեջանի տարածք
ՀՀ–ի և Ադրբեջանի պատվիրակություններն այցելություններ են կատարել Հայաստանի և Ադրբեջանի տարածք
05.09.2025, 20:59
Կրիշտիանու Ռոնալդուն Պորտուգալիայի հավաքականի խաղընկերների հետ նախախաղային մարզում անցկացրեց Երևանում (ՖՈՏՈ)
Պորտուգալիայի ֆուտբոլի ազգային հավաքականը՝ Կրիշտիանու Ռոնալդուի գլխավորությամբ, նախախաղային մարզում է անցկացնում Երևանում' Հայաստանի հավաքականի հետ խաղից առաջ․ ՖՈՏՈ
05.09.2025, 20:38
Հայաստանում ծնելիության մակարդակը 7 ամսում նվազել է 5,4%–ով
Անցյալ տարվա հունվարից ի վեր Հայաստանում գրանցվում է է ծնելիության մակարդակի անկում
05.09.2025, 20:25
Ինչու՞ ինսուլինը չի իջնում, ինչպե՞ս դա անել. պարզաբանում է էնդոկրինոլոգ Լիլիթ Կամբուլյանը (ՎԻԴԵՈ)
Ինչպե՞ս կարելի է իջեցնել ինսուլինը, ազատվել ավելորդ քաշից, ի՞նչ անել, երբ ինսուլինը չի իջնում և ե՞րբ է դեղորայքը ցուցված․ պարզաբանում է էնդոկրինոլոգ Լիլիթ Կամբուլյանը․ ՎԻԴԵՈ
05.09.2025, 20:07
UFC-ի աստղ Քոնոր ՄաքԳրեգորը մտադիր է առաջադրել իր թեկնածությունն Իռլանդիայի նախագահի պաշտոնում, նրան արդեն աջակցել է Իլոն Մասկը (ՎԻԴԵՈ)
UFC-ի աստղ Քոնոր ՄաքԳրեգորը հայտարարել է Իռլանդիայի նախագահի պաշտոնում առաջադրվելու մտադրության մասին, նրան արդեն աջակցել է Իլոն Մասկը․ ՎԻԴԵՈ
05.09.2025, 19:20
Աշխատանք փնտրողը e-work.am հարթակով կարող է գտնել աշխատանք, իսկ գործատուն՝ համալրել թափուր հաստիքը
Աշխատանք փնտրողը կարող է գտնել աշխատանք, իսկ գործատուն՝ համալրել իր մոտ առկա թափուր հաստիքը
05.09.2025, 18:50
Մոսկվայում գործարկվել է ՌԴ–ում առաջին տրամվայն առանց վարորդի (ՎԻԴԵՈ)
Մոսկվայում գործարկվել է Ռուսաստանում առաջին տրամվայն առանց վարորդի․ ՎԻԴԵՈ
05.09.2025, 18:15
Ամերիաբանկը ներկայացրել է հիփոթեքի և ներդրումային վարկերի աննախադեպ պայմաններ Երևանում անցկացվող TOON EXPO ցուցահանդեսի շրջանակում
Հատուկ TOON EXPO անշարժ գույքի ցուցահանդեսի այցելուների համար Ամերիաբանկն առաջարկում է հիփոթեքի և ներդրումային վարկերի աննախադեպ պայմաններ
05.09.2025, 17:31
Ավտովթար Երևանում՝ շտապօգնության մեքենայի մասնակցությամբ
Երևանում շտապօգնության մեքենան, հիվանդ տեղափոխելիս, բախվել է Mercedes–ին
05.09.2025, 17:21
Պորտուգալիայի դեմ խաղում Հայաստանի հավաքականը պետք է բնավորություն ցույց տա. Սպերցյան
Սպերցյանի խոսքով, Հայաստանի հավաքականին հեշտ հանդիպում չի սպասվում, բայց թիմը պետք է բնավորություն ցույց տա
05.09.2025, 16:41
Քաղաքացիների 17.3%-ը պատրաստ է քվեարկել իշխող կուսակցության օգտին, 13.4%-ը՝ Սամվել Կարապետյանի կուսակցության օգտին. սոցհարցում
Gallup International Association-ի կողմից օգոստոսի 20-25-ը 1101 քաղաքացու անցկացված հարցումը պարզել է ՀՀ քաղաքացիների քաղաքական նախասիրությունները
05.09.2025, 16:05
Երևանում ուղևորատար ավտոբուսը ինքնաբերաբար առաջ է ընթացել, բախվել մեքենաներին և հայտնվել հետիոտնի համար նախատեսված մայթին
Ավտովթար՝ ուղևորատար ավտոբուսի մասնակցությամբ
05.09.2025, 15:33
«Գետամեջի» թռչնամսի արտադրությունն է կասեցվել սալմոնելա ցուցանիշի անհամապատասխանության պատճառով
Բրոյլեր հավի թև սառեցված արտադրատեսակում եղել են անհամապատասխանություններ ախտածին սալմոնելաներ ցուցանիշով
05.09.2025, 15:11
ՀՀ քաղաքացիների 58%-ը դեմ է արտահայտվել Ադրբեջանի պահանջով Սահմանադրության փոփոխությանը. սոցհարցման արդյունքները
GALLUP International Association-ի սոցհարցման մասնակիցների 58%-ը դեմ է արտահայտվել Ադրբեջանի պահանջով ՀՀ Սահմանադրության փոփոխությանը
05.09.2025, 14:56
ՀՀ քաղաքացիների շուրջ 60%-ը բացասական է գնահատում Սյունիքով անցնող «Թրամփի ուղուն». սոցհարցում
GALLUP International Association-ի սոցհարցմանը մասնակցած ՀՀ քաղաքացիների շուրջ 60%-ը դեմ է արտահայտվել Սյունիքի մարզով անցնող «Թրամփի ուղուն»
05.09.2025, 14:21
ՀՀ քաղաքացիների ավելի քան 47%-ը բացասական է վերաբերվում Վաշինգտոնի հռչակագրին. GALLUP-ի հարցման արդյունքները
Gallup International Association-ի կողմից անցկացված հարցման մասնակիցների ավելի քան 47%-ը բացասաբար է վերաբերվում օգոստոսի 8-ին Վաշինգտոնում ՀՀ-ի, Ադրբեջանի և ԱՄՆ առաջնորդների կողմից ստորագրված հռչակագրին
05.09.2025, 13:32
Ամերիկայի Հայ դատի Հանձնախումբը առաջ է քաշում ԱՄՆ բյուջեում փոփոխություններ կատարելու մասին հարցը՝ Հայաստանին և Արցախին աջակցելու համար
Ամերիկայի Հայ դատի Հանձնախումբը (ANCA) աջակցել է 2026 թ․ «Ազգային պաշտպանական իրավասությունների ակտի» օրենքում (NDAA) ներկայացված մի շարք փոփոխություններին
05.09.2025, 13:03
Տղամարդը ննջասենյակում ստեղծել է փակ ջերմոցային տարածք և աճեցրել կանեփի 17 բույս (ՎԻԴԵՈ)
Նրա ննջասենյակում հայտնաբերվել է էլեկտրական կշեռք, աղաց, զիպ փականով տոպրակներ և ավելի քան 1 կգ մարիխուանայի նմանվող զանգված ՎԻԴԵՈ
05.09.2025, 12:21
Արտակարգ դեպք՝ Երևանում. մեքենան դուրս է եկել երթևեկելի գոտուց և հայտնվել հետիոտնի համար նախատեսված վայրում
Կոմիտասի պողոտայում մեքենան դուրս է եկել երթևեկելի գոտուց, բախվել խանութի պատին և հայտնվել հետիոտնի համար նախատեսված վայրում
05.09.2025, 12:02
Նոր ավտոմեքենա՝ սկսած 5% կանխավճարով. հատուկ առաջարկներ Toon Expo-ին (ՎԻԴԵՈ)
Հայաստանի և Ադրբեջանի փոխվարչապետերը քննարկել են սահմանազատման և ականազերծման հետ կապված հարցեր
Ամերիաբանկը TOON EXPO–ում ներկայացնում է աննախադեպ ակցիա՝ 13.5% տոկոսադրույք դրամային ներդրումային վարկերի համար

Криштиану Роналду оттолкнул фаната, подбежавшего к нему в ереванском отеле (ВИДЕО)
В сети появилось видео с Криштиану Роналду, оттолкнувшем фаната, который подбежал к нему в обход охраны
05.09.2025, 22:57
Армянская футбольная сборная провела предматчевую тренировку накануне игры с Португалией (ФОТО)
Футбольная сборная Армении провела на поле Академии футбола предматчевую тренировку накануне домашней игры с Португалией
05.09.2025, 22:45
Армения и Казахстан планируют сотрудничать в сфере миграции
05.09.2025, 21:23
Григорян обсудил с советником Макрона повестку стратегического сотрудничества между Арменией и Францией
Секретарь Совета безопасности РА Армен Григорян встретился в пятницу в Париже с советником президента Франции
05.09.2025, 20:23
Армения между ЕАЭС и ЕС: Федор Лукьянов считает, что никакого выбора уже нет
Главный редактор журнала «Россия в глобальной политике», политолог Федор Лукьянов считает, что для Армении выбора между ЕС и ЕАЭС уже нет
05.09.2025, 20:01
Вице-премьеры Армении и Азербайджана обсудили делимитацию границы и восстановление инфраструктур
Под руководством вице-премьера Армении и заместителя премьер-министра Азербайджанa состоялись взаимные визиты делегаций двух стран.
05.09.2025, 19:17
Криштиану Роналду и сборная Португалии - на предматчевой тренировке в Ереване (ФОТО)
Предматчевая тренировка сборной Португалии во главе с Криштиану Роналду в преддверии встречи с армянской командой
05.09.2025, 18:42
Армении следует интенсивнее работать над "Маршрутом Трампа» - армянский экономист
Транспортный проект «Маршрут Трампа» можно считать достижением, однако армянская сторона могла бы более интенсивно над ним работать, считает доктор экономических наук Татул Манасерян.
05.09.2025, 17:45
Америабанк представил беспрецедентные условия ипотеки и инвесткредитов на выставке TOON EXPO в Ереване
Специально для посетителей ереванской выставки недвижимости TOON EXPO Америабанк предлагает беспрецедентные условия ипотеки и инвестиционных кредитов
05.09.2025, 17:27
В Армении на 0,3% выросла смертность
Более половина людей скончались из-за болезней системы кровообращения
05.09.2025, 16:18
В Армении за 7 месяцев рождаемость снизилась
Спад рождаемости фиксируется в Армении с января прошлого года
05.09.2025, 16:06
За партию власти в Армении готовы проголосовать 17,3% граждан, 13,4% поддерживают партию Самвела Карапетяна – соцопрос
Опрос Gallup International Аssociation, проведенный 20-25 августа среди 1101 респондента, определил текущий расклад политических предпочтений граждан Армении
05.09.2025, 15:46
Политолог Саймс не считает, что проект дороги через Сюникскую область Армении задумывался как антироссийский
Американский политолог, историк Дмитрий Саймс не считает, что проект дороги через Сюникскую область Армении задумывался как антироссийский
05.09.2025, 15:35
62% респондентов опроса считают, что в Армении есть политзаключенные, из них 71,5% назвали Самвела Карапетяна – Gallup
Среди участников соцопроса GALLUP International Association 62% считают, что в Армении есть политзаключенные, 18% утверждают, что их нет, а 20% затруднились ответить на этот вопрос
05.09.2025, 15:11
Ереван и Париж обсуждают вопросы сотрудничества в сфере безопасности загрязнением информационной среды
Секретарь Совбеза Армении Армен Григорян встретился в Париже с генсеком Генерального секретариата по обороне и нацбезопасности при премьере Франции Николя Рошем
05.09.2025, 14:38
Соцопрос: 58% жителей Армении высказались против изменения Конституции по требованию Азербайджана
58% участников соцопроса GALLUP International Association высказались против изменения Конституции Армении по требованию Азербайджана
05.09.2025, 14:18
Армения планирует присоединиться к Коалиции по созданию инфраструктуры, устойчивой к бедствиям
Коалиция нацелена на улучшение устойчивости инфраструктурных систем к изменениям климата и управления рисками бедствий
05.09.2025, 13:51
Порядка 55% граждан Армении не верят, что Вашингтонская декларация приведет к установлению долгосрочного мира - опрос
Порядка 55% участников соцопроса GALLUP International Association не верят, что Вашингтонская декларация приведет к установлению долгосрочного мира в регионе
05.09.2025, 13:45
Около 60% граждан Армении против предоставления дороги через Сюникскую область – соцопрос
Порядка 60% граждан Армении, участвовавших в соцопросе GALLUP International Association, выступили против «Маршрута Трампа» через Сюникскую область
05.09.2025, 13:36
Более 16 000 арцахцев уже получили гражданство Армении - МВД
Заявки на получение гражданства можно подавать во всех областях республики, увеличилось количество пунктов приема документов