Սպիտակում օձը խայթել է 11-ամյա և 14-ամյա պատանիների. նրանք տեղափոխվել են Սպիտակի ԲԿ (ՖՈՏՈ)
Նկատել են լինգ, բժշկական դիմակով և շինարարական ձեռնոցներով երիտասարդի․ 25–ամյա տղամարդը բռնվել է հենց գողության պահին
25–ամյա վանաձորցին բռնվել է հենց գողության պահին՝ դժշկական դիմակով և շինարարական ձեռնոցներով
Երեկ, 21:15
Սուրճ և թեյ հղիության ժամանակ. խմե՞լ, թե՞ չխմել
Արդյոք օգտակա՞ր է սուրճը կամ թեյը հղիության ժամանակ, պարզաբանում է փորձագետները
Երեկ, 19:21
Ամփոփելով 2025թ․ առաջին կիսամյակը` Արդշինբանկը կրկին հրապարակում է կայուն և ուժեղ ֆինանսական ցուցանիշներ՝ վերահաստատելով իր դիրքը որպես երկրի առաջատար ֆինանսական հաստատություններից մեկը
Երեկ, 18:51
Նախորդ շաբաթ փոշու պարունակությունը գերազանցել է թույլատրելի կոնցենտրացիան Երևանի 4 վարչական շրջաններում
Հիդրոօդերևութաբանության և մոնիթորինգի կենտրոնը ներկայացրել է Երևանում մթնոլորտային օդի որակը 2025թ․–ին հուլիսի 9-15-ը
Երեկ, 17:58
ՀՀ-ն ՀԷՑ-ի ազգայնացման հարցի շուրջ միջազգային կազմակերպությունների հետ չի խորհրդակցել. Փաշինյան
ՀԷՑ-ի ազգայնացման գործընթացի շրջանակում ՀՀ-ն միջազգային դոնոր կազմակերպությունների հետ խորհրդակցություններ չի անցկացրել, հայտարարել է վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը՝ պատասխանելով «Նովոստի-Արմենիա» գործակալության հարցին
Երեկ, 17:11
«Ոչ մի աթոռից վեր չենք կենում»․ ՀՀ վարչապետը՝ ԵԱՏՄ–ի և ԵՄ–ի միջև ընտրության մասին
Մենք գնում ենք բարեփոխումների ճանապարհով, և դա նորություն չի։ Մենք ոչ մի աթոռից վեր չենք կենում։ Մենք բնականոն ձևով պիտի շարունակենք, ասաց Փաշինյանը
Երեկ, 16:59
Աղվեսը մտել է Աբովյանի մանկապարտեզներից մեկը
Աղվես է մտել մանկապարտեզ
Երեկ, 16:36
Ռուսաստանի հետ հարաբերությունները գտնվում են տրանսֆորմացիայի փուլում և չեն լինի այնպիսին, ինչպես եղել են նախկինում․ Փաշինյան
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հայտարարել է, որ Ռուսաստանի հետ հարաբերությունները գտնվում են տրանսֆորմացիայի փուլում և չեն լինի այնպիսին, ինչպես եղել են նախկինում
Երեկ, 16:12
Ի՞նչ կապ ունեմ դրա հետ, դա վարչապետի «ավտոբուսն է» եղել. Փաշինյանը՝ հղի կնոջը մահացու վրաերթի ենթարկելու դեպքի մասին
Նիկոլ Փաշինյանն անդրադարձել է վարչապետի ավտոշարասյան կողմից հղի կնոջը մահացու վրաերթի ենթարկելու դեպքին
Երեկ, 15:39
Խոշոր ավտովթար՝ Աշտարակ–Երևան ճանապարհին․ բախվել է 3 մեքենա և բեռնատար, կան տուժածներ
Խոշոր ավտովթար՝ բեռնատարի մասնակցությամբ․ կան տուժածներ
Երեկ, 15:34
Էտ բառապաշարով թող ոչ մեկ չփորձի մրցակցի ինձ հետ, ես 5 քրեակատարողական հիմնարկներում երկար ժամանակ անցկացրած մարդ եմ․ Փաշինյան
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն առաջարկեց չմրցել իր հետ հայհոյախառն բառապաշարի օգտագործման հարցում
Երեկ, 14:34
Նռնակներ, 119 փամփուշտ. քաղաքացին հայտնել է, որ չգործող բենզալցակայանում զինամթերք է թողել (ՖՈՏՈ)
911 զանգահարած քաղաքացին հայտնել է, որ չգործող բենզալցակայանում զինամթերք է թողել ՖՈՏՈ
Երեկ, 14:30
Եթե կաթողիկոսը կարող է հանրային կերպով շոշափել վարչապետի օրգանները, վարչապետը կարող է պաշտպանել իր հավատը և իր սկզբունքները․ Փաշինյան
Երբ վարչապետի օրգանների հետևից են ընկել, ինքն էդ ժամանակ երկրի ղեկավար չի, երբ այնպիսի փաստարկ է բերում, որ էլ շարունակություն չլինի, բոլորը հիշում են, թե երեխաներն ի՞նչ կարան սովորեն, ասաց Փաշինյանը
Երեկ, 14:08
Ավտոմեքենայի տաքացած սրահում որոշ իրեր կարող են պայթել կամ դառնալ հրդեհի պատճառ․ ՆԳՆ–ն զգուշացնում է (ՎԻԴԵՈ)
Ամռան ամիսներին ավտոմեքենայի սրահում ջերմաստիճանը կարող է հասնել +60°C և ավելի։ Այդպիսի պայմաններում որոշ իրեր տաքանալով կարող են պայթել կամ դառնալ հրդեհի պատճառ․ ՎԻԴԵՈ
Երեկ, 13:40
Հայաստանը շահագրգռված է տարածաշրջանում տրանսպորտային ենթակառուցվածքների բացմամբ՝ դառնալով տարանցիկ երկիր. Փաշինյան
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հայտարարել է, որ Հայաստանը շահագրգռված է տարածաշրջանում տրանսպորտային ենթակառուցվածքների բացմամբ՝ դառնալով տարանցիկ երկիր
Երեկ, 13:07
Խոշոր ավտովթար՝ Գեղարքունիքում․ հեղուկ գազ տեղափոխող բեռնատարը բախվել է արգելապատնեշին ու կողաշրջվել
Հեղուկ գազ տեղափոխող բեռնատար է կողաշրջվել
Երեկ, 13:06
Խաղաղության պայմանագրի նախաստորագրման գաղափար կա օրակարգում, և դա քննարկվող մենյուի մեջ առկա տարբերակներից մեկն է. Փաշինյան
Տեղի է ունեցել խաղաղության և միջպետական հարաբերությունենրի հաստատման մասին Հայաստան–Ադրբեջան նախագծի տեքստի համաձայնեցում և տեքստի շուրջ բանակցությունների ավարտ, հայտարարեց Փաշինյանը

HBO Max станет доступен в Армении до конца июля
Глобальная стриминговая платформа HBO Max в июле будет запущена в Армении, сообщает компания Warner Bros. Discovery
Сегодня, 19:50
Ереван идет на очередную уступку Баку, лишая Арцах представительства в столице Армении– депутат
Ереван идет на очередную уступку Баку, лишая Арцах представительства в столице Армении, заявил оппозиционный депутат Тигран Абрамян
Сегодня, 19:05
Ардшинбанк вновь демонстрирует устойчивые и сильные финансовые показатели, подтверждая свою позицию одного из ведущих финансовых институтов страны.
Сегодня, 18:56
Регулятор закрыл кухню зала ритуальных услуг в Ереване из-за антисанитарии
Установлен срок для устранения обнаруженных нарушений
Сегодня, 18:47
Глава Генштаба ВС Армении по приглашению США участвовал в конференции командования сухопутных войск Европы
Первый замминистра обороны Армении, начальник Генерального штаба ВС, генерал-лейтенант Эдвард Асрян принял участие конференции командования сухопутных войск Европы, которая проходит в Германии
Сегодня, 18:00
Армения не консультировалась с международными донорами по вопросу национализации ЭСА: Пашинян
В рамках процесса национализации ЗАО "Электросетей Армении" консультаций с международными организациями-донорами РА не проводилось, заявил премьер-министр РА Никол Пашинян, отвечая на вопрос агентствa "Новости-Армения"
Сегодня, 16:55
«Мы с никакого стула не встаем»: премьер Армении о выборе между ЕАЭС и ЕС
Мы с никакого стула не встаем, поскольку тот ход демократических реформ, который мы начали, должны продолжить естественным путем, заявил Пашинян
Сегодня, 16:49
Между Арменией и Азербайджаном есть глубокое недоверие – Пашинян
Между Арменией и Азербайджаном есть глубокое недоверие по известным всем причинам, сказал премьер-министр РА Никол Пашинян
Сегодня, 16:27
ДТП с участием трех легковушек и грузовика произошла на трассе Аштарак-Ереван
ДТП с участием четырех машин произошла на трассе Аштарак-Ереван, есть пострадавшие, сообщает Спасательная служба МВД Армении
Сегодня, 16:23
Нормализация отношений с Турцией важна в логике стратегии устойчивости государственности Армении – Пашинян
В логике стратегии устойчивости государственности, независимости, суверенитета Армении наличие нормальных отношений с Турцией очень важно, заявил премьер-министр РА Никол Пашинян
Сегодня, 15:50
Армения и Франция подпишут документ о стратегическом партнерстве - армянский премьер
В настоящее время между Арменией и Францией ведется работа над документом о стратегическом партнерстве, сказал армянский премьер Никол Пашинян
Сегодня, 15:48
"Oтношения Армении с Россией находятся на этапе трансформации и не будут такими, как прежде" - Пашинян
Армянский премьер Никол Пашинян заявил, что отношения с Россией находятся на этапе трансформации и не будут такими, как прежде
Сегодня, 15:44
Пашинян: «Более вероятно, что Армения выйдет из ОДКБ, чем разморозит свое членство»
Премьер-министр РА Никол Пашинян назвал более вероятным, что Армения выйдет из ОДКБ, чем разморозит свое членство
Сегодня, 14:36
Армянский премьер утверждает, что вопрос пленных в Азербайджане обсуждается на всех переговорах
Армянский премьер Никол Пашинян заявил, что вопрос пленных в Азербайджане обсуждается на всех переговорах
Сегодня, 14:17
Армения хочет быть членом ЕС - Пашинян
С европейскими коллегами зафиксировано, что это непростой процесс
Сегодня, 14:15
Пашинян - о мире, войне и отношениях с Азербайджаном и Турцией
Власти Армении работают над долгосрочным установлением этого девиза, и должны продолжать эту работу, сказал Пашинян
Сегодня, 14:05
Армения намерена вступить в ШОС в логике своей сбалансированной политики – Пашинян
Армения выразила желание стать членом Шанхайской организации сотрудничества, заявил премьер-министр Армении Никол Пашинян
Сегодня, 13:31
Не открывайте "ящик Пандоры": Пашинян советует не соревноваться с ним в использовании нецензурной лексики
Премьер-министр Армении Никол Пашинян предложил не соревноваться с ним вопросах публичного использования нецензурной лексики
Сегодня, 13:30
Пашинян не согласился с утверждением, что он ведет кампанию против Армянской Апостольской церкви
Никол Пашинян не согласился с утверждением, что он ведет кампанию против Армянской Апостольской церкви
Сегодня, 13:11
Армения заинтересована в открытии транспортных инфраструктур региона и становлении транзитной страной - Пашинян
Армения заинтересована в том, чтобы открылись транспортные инфраструктуры в регионе и в том, чтобы стать транзитной страной, заявил премьер-министр РА Никол Пашинян.